Kaynak Nasıl Yapılır, Boncuk Kaynak Sökme Takma Videosu

Kaynak Yaptırmak istiyorum Tavsiyeler 2013


 Saçlarıma kaynak yaptırmak istiyorum diyorsanız benim önerim boncuk kaynak yönünde olur. Neden boncuk kaynak yaptırmalıyım diyorsanız birkaç tane cevabım olacaktır.
Saçlarınıza boncuk kaynak yaptırmanın avantajlarını sıralayalım.
Kimyasal bir madde içermez.
Boncuk saç kaynağı çıkarma işleminde kimyasal bir madde kullanılmaz.
İstediğiniz anda sökülebilir.
Çıkarttığınız zaman, çöpe atılmaz dilediğiniz zaman tekrar takılır.
Slikonlu kaynaklar gibi sıcak suda dolaşmaz.
En kötü ihtimalle kendiniz evde bir pense yardımıyla sökebilirsiniz bir arkadaşınızda sökebilir.

Boncuk saç kaynağı slikon bazlı yada yapışkan maddelerle yapılan kaynaklar gibi sıcak suda düşmez.

Eğer saçlarınızı kaynak yaptırmak istiyorsanız şimdilik 2012 de yani tavsiyem boncuk kaynaktan yana olacaktır.

Peki çıt çıt mı kaynak mı hangisini tercih edersiniz avantajları dezavantajları nelerdir?
Çıtçıt evde takmak zordur yani kuaförde taktırmanız gereklidir. Ama boncuk evde de kendiniz şekillendirebilirsiniz.

Çıt çıt akşam işiniz bittiğinde kendiniz çıkadabilirsiniz rahat bir uyku çekersiniz. Ama boncukla uyumanız sizi rahatsız ediyorsa dezavantajdır.

Çıt çıt güzel kullanırsanız 4-5 sene kullanılır. Ama boncuk 5-6 defa takılıp çıkarıldıktan sonra buda ortalama 1 sene civarı sürer dolayısı ile fire vereceğinden zamanla azalıp bitecektir.

Bir kuaför olarak benden bu kadar kararı siz verin arkadaşlar...

BONCUK KAYNAK UCU TAMİRİ VİDEOSU.

Boncuk kaynak takıldıktan yaklaşık 2 ay sonra sökülür. Bu süre 3 ayda olabilir saçınızın uzama hızına bağlı. Sökülen boncuk kaynak uçları keratin yardımı ile çabucak tamir edilir.

 Aşağıdaki videoda boncuk kaynak ucu keratinleme işlemini gösteriyoruz. Bu işlem ile elinde ham saç olan arkadaşlarda bu saçların uçlarını keratinleyebilirler. Örneğin çok uzun bir saçınız vardı kestirdiniz ve saçınızı atmadınız.

 Tutam tutam ayırarak videoda izleyeceğiniz şekilde elinizdeki saçların uçlarınıda keratinleyip kaynak haline getirebilirsiniz. Boncuk kaynak tavsiye etmemin nedenlerinden biride budur tamiri bakımı kolaydır. Boncuk kaynak bakımı biraz keratin ile kolayca yenilenebilir.

 Biz videomuz da sizlerde daha iyi görün diye yavaş yaptık sizler boncuk kaynak keratinleme işlemini daha hızlı yapabilirsiniz. Keratin uçlu boncuk kaynak saçlarının uçlarını yeniden keratinleme yapmanın pratik bir yöntemini sizlerle paylaşıyoruz. Aslın da saç uçlarını keratinleme makinesi da var ama pratik ve ucuz bir yöntemi paylaşmak istedik umarım işinize yarar.

videoBoncuk kaynak ucu keratini nasıl yapılır. Kaynak Saç keratinleme işlemi videosu.

Gördüğünüz gibi kaynak ucunu tekrar keratinlemek oldukça basit. Piyasada satılan 20-30 liralık düzleştirici pres makinelerinden birtane alıp videoda göreceğiniz çubuk keratinlerdende aldığınızda çabucak eski saçlarınızın uçlarını keratinleyebilirsiniz.

 Yalnız keratine benzeyen slikon çubuklar var slikon çubuklar olmaz dikkat edin keratin olacak. Makinenin içinde biraz keratin çubuğu eritin az az daha sonra kaynak saçın ucunu makinenin içinden bir iki defa geçirin ve parmağınızla yuvarlayın. Ucundaki fazlalığıda kesin hepsi bu kadar. Boncuk kaynak taktırmanın faydaları işte yenilemesi de çok kolay. Eskimiş ve incelmiş tutamları da birleştide bilirsiniz. Kaynak yaptırmak isteyenlere benim tavsiyem boncuk kaynaktır her zaman. kaynak nasıl takılır öncesi ve sonrası videolarını da yayınladık.


 

 


Yukarıdaki videolarda kaynak nasıl takılır detaylı bir şekilde görmektesiniz. Ayrıca kaynak saçtan nasıl çıkarılır onuda videonun bir tanesinde görebilirsiniz.

 Keratin uçlu boncuk kaynak tavsiye etmemizin nedenini videolarda da görüyorsunuz. Oldukça kolay. Eskimiş kaynak saçlarınızı uygun fiyata yenileyebilirsiniz. Boncuk kaynak fiyatları saçın boyuna göre değişmektedir. Uygun fiyata alacağım derken kötü bir saç alabilirsiniz. Bilmediğiniz yerlerden saç almamaya özen gösterin.
Boncuk kaynak takmasını bu videolarda da öğrettik. Birkaç deneme yanılma ile sizlerde takabilirsiniz. Kaynak ucunu nasıl tamir ederim videosunuda çektik sizler için. umarız biraz faydası olmuştur.

Boncuk Kaynak Nasıl Takılır izle 2013


Boncuk kaynak nasıl takılır videosunu yükledim çünkü anlatmakla bitmez görmek daha verimli olacağından görsel bir video ile sizlere göstermek istedim.

video


video


Gerçek ve kaliteli bir saç almak istiyorsanız ben buradan alıyorum. Burada gerçek ve kaliteli saç satılmakta. Boya ve balyaj her şeyi yapıyorum mükemmel sonuç alıyorum. Bugüne kadarda hiç şikayet almadım. Birçok yerde satılan saçlar var ama alıyorsunuz dolaşıyor açılmıyor, Boya tutmuyor aman dikkat edin. Bu sitede ise gerçek saçlar satılmakta almak isterseniz bir inceleyin derim.

 Aşağıda Modapedia resmine tıklayıp resmi siteyi inceleyebilirsiniz. Bu siteden aldığım saçların bir özelliği de aynı yönde saçlar olmasıdır. Aynı yön saçlar dolaşmaz. Tavsiye ederim..